АКБ

 

АКБ

 

  Будь-який автомобільний акумулятор, який претендує на статус сучасного джерела живлення, повинен відповідати трьом основним критеріям. Сучасний автомобільний акумулятор - це потужність, ресурс і надійність. Саме такими ми звикли бачити автомобільні акумулятори, які випускаються під торговою маркою Bosch більше 80 років. За цей час акумулятори Bosch завоювали популярність по обидві сторони океану.

 

  Акумулятори Bosch випускаються концерном в широкому асортименті. На сьогоднішній день вони встановлюються на автомобілі різних класів. Крім того, акумулятори Bosсh відіграють роль тягових джерел електричного живлення і використовуються для забезпечення енергією освітлювальних приладів.

 

  Авто акумулятори виробництва Bosch випускаються в декількох версіях. Найбільш потужні автомобільні акумулятори, що володіють поліпшеними характеристиками пускового струму - це продукція серії S6 AGM. Акумулятори автомобільні лінійки з індексом Bosch S5 Silver Plus також відрізняються високими експлуатаційними якостями і підвищеною місткістю.

 

  У середній ціновій категорії представлені автомобільні акумулятори Bosch S4 Silver, а в батареях серії Bosch S3 реалізовані перевірені і добре зарекомендували себе протягом багатьох років технології концерну. При цьому авто акумулятори Bosch S3 відрізняються доступною ціною і досить високим ресурсом. Кожна із серій акумуляторів включає в себе кілька модифікацій, загальна кількість яких перевищує 40 одиниць.