Діагностична лінія ходової частини BOSCH

   Вимірювально-діагностична лабораторія ТОВ "Нове тисячоліття" - це можливість для Вас здійснити якісну та достовірну перевірку вашого транспортного засобу перед придбанням автомобіля, що був у використані, або підчас проведення планового огляду чи виявлення вже існуючих несправностей. Ми використовуємо лише сучасне та якісне обладнання від відомих виробників, що займаються виробництвом діагностичного обладнання. Наше випробовувальне та діагностичне обладнання постійно та періодично проходить перевірку та профілактичні роботи, для забезпечення високої точності та достовірності отриманих результатів. Фахівці лабораторії проходять регулярно атестацію та підвищення кваліфікації.

 

   Так на комп'ютерному гальмівному стенді SDL-260 Ви можете лише за кілька хвилин перевірити необхідність здійснення розвал-сходження коліс автомобіля, перевірить роботу та працездатність амортизаторів. Перевірити роботу гальмівної системи автомобіля, а саме:

- наявність підклинювань гальм;

- гальмівні зусилля робочих та стоянкових гальм, як окремо кожного колеса, так і загальних гальмівних зусиль;

- загальний стан гальмівних механізмів автомобіля;

- зпрогнозувати поведінку вашого автомобіля підчас екстреного гальмування;

- легкість руху автомобіля під час накату;

- перевірити роботу АБС;

- час спрацювання гальм та зусилля які необхідно прикласти на органах керування для того, щоб автомобіль загальмував.

   Результати випробовування виводяться як через принтер вигляді протоколів перевірки, так і на монітор комп’ютера. Для більш точного, інформативнішого та нагляднішого результату перевірки комп'ютер, окрім числових значень, будує ще й графіки поведінки вашого автомобіля під час випробовування.

 

   Стенд для перевірки підвіски ATZ-15 дає можливість виявити найменші відхилення в роботі шарових опор, саленблоків та подушок підвіски, стану рульового керування, стабілізаторів, стану підвісних підшипників та підшипників ступиць, опорних підшипників амортизаторних стійок, стану шлангів та трубок, цілісність пильників, наявність підтікань паливо-мастильних речовини та гідравлічних рідин, стан та наявність тріщин на кузові, виявити сторонні шуми та підстукування підвіски, а також перевірити працездатність інших елементів трансмісії та підвіски автомобіля.

 

   Завдяки високоточним приладам, 0 класу точності (димомір RTM-430 та газоаналізатор BEA-050) ми можемо перевірити вміст шкідливих речовин та повноту згорання палива у відпрацьованих газах дизельних та бензинових двигунів.

 

   За допомогою вимірювача параметрів світла фар ИПФ-01 ми можемо перевірити силу світла та правильність регулювання фар. А за потреби, відрегулювати фари для досягнення оптимального освітлення дороги під час руху в нічний час.

 

   Також у нас ви можете перевірити ступінь тонування скла вашого автомобіля, моменти затягнення болтів та гайок, наявність прихованих під шаром фарби слідів рихтування та рівень шуму, що створюється підчас роботи автомобіля.