Паркувальні системи

 

Безпечна та комфортна парковка

 

  Парковка на тісних майданчиках - перевірка ваших нервів, не кажучи вже про ризик пошкодити автомобіль. З парк-пілотом Bosch URF7 парковка стає легкою і безпечною. Це цінне придбання: не допустивши з його допомогою пошкоджень свого та інших автомобілів під час паркування, ви зможете уникнути і дорогого ремонту.

 

  Удосконалена технологія парк-пілота Bosch нового покоління ідеально підходить практично для будь-якого автомобіля. Пофарбовані в колір кузова датчики легко і швидко можна встановити на будь-яку марку і модель автомобіля.

 

  Щоб забезпечити широкий діапазон виявлення, відповідний габаритам автомобіля, в задній бампер встановлюються три або чотири датчика. Повний пакет для максимальної безпеки включає також систему з чотирьох датчиків з передньої сторони автомобіля. Незалежна система датчиків в передній частині автомобіля може бути встановлена окремо або на додаток до стандартної системи задніх датчиків.

 

  Парк-пілот URF7 робить простими маневри навіть на найтісніших майданчиках. Версії парк-пілота URF7 були сконструйовані таким чином, щоб їх можна було використовувати на різній ширині.