Приводні ремені

 

Приводні ремені

 

  Двигун - це серце будь-якого автомобіля. Він не тільки генерує енергію, яка змушує автомобіль рухатися вперед, але також постачає необхідною енергією на такі агрегати, як генератор, кондиціонер, гідропідсилювач керма і т.д. Крім цього, він приводить в дію клапани газорозподілу через розподільний вал.

 

  Передача потужності двигуна агрегатам автомобіля і розподільному валу досягається за допомогою ременів. Сучасні двигуни висувають надзвичайно високі вимоги до приводних ременів. Ремені повинні витримувати величезні механічні, хімічні та термічні навантаження.

 

  До механічних вимог належать високий межа міцності на розрив, сталість довжини і форми і висока зносостійкість. Ремені повинні протистояти хімічних впливів масла, мастила, води і ультрафіолетового випромінювання.

 

  При роботі двигуна ремінь піддається також впливу високих і низьких температур. Зокрема, взимку температура під капотом автомобіля може коливатися в діапазоні від -300С до + 1800С. При таких коливаннях температур ремінь не повинен змінювати своїх робочих характеристик.

 

  При розробці і виробництві ременя не допускаються ніякі компроміси з висунутими вимогами. Адже руйнування ременя під час роботи двигуна може призвести до серйозних пошкоджень двигуна і дорогого ремонту.

 

  Мають високу якість і надійність приводні ремені Bosch. Вони розробляються та виробляються у відповідності з усіма вимогами автовиробників і забезпечують необхідний термін служби.