Системи запалювання

 

Інноваційні, надійні і довговічні: стартери та генератори Bosch

 

  Компанія Bosch має 100-річний досвід розробки та виробництва стартерів і генераторів.

 

  З кожним роком з'являються все більш складні і потужні двигуни. Це обумовлює підвищені вимоги до стартерів. Стартери повинні створювати достатній крутний момент, необхідний для подолання опору колінчастого валу і всіх пов'язаних з ним елементів. Інноваційна політика компанії Bosch дозволяє їй залишатися одним з лідерів як в поставках стартерів на конвеєр, так і на вторинному ринку.

 

  Переваги стартерів Bosch:

• Якість і технології аналогічні оригінальним виробам

• Висока надійність і тривалий термін служби

• Значне покриття ринку

• Інноваційні продукти, зберігаючі паливо і з меншим викидом CO₂ (наприклад, старт / стоп система)

• Широка пропозиція запчастин для ремонту

• Детальна інформація щодо застосування (ESI [tronic], Tecdoc, каталоги)

 

  Основні вимоги до генераторів:

 1. Генератор повинен забезпечувати безперебійну подачу струму і володіти достатньою потужністю, щоб:

• одночасно постачати електроенергію працюючих споживачів і заряджати АКБ;

• при включенні всіх штатних споживачів електроенергії на малих обертах двигуна не відбувався сильний розряд акумуляторної батареї;

• напруга в бортовій мережі знаходилося в заданих межах у всьому діапазоні електричних навантажень і частот обертання ротора. 

 

  2. Генератор повинен мати достатню міцність, великий ресурс, невеликі масу і габарити, невисокий рівень шуму і радіоперешкод.

 

  Постійний пошук нових рішень щодо поліпшення якості і прагнення компанії Bosch задовольнити потреби провідних автовиробників у виготовленні індивідуально розробленої продукції, дозволяє нам залишатися одним з найбільших постачальників стартерів та генераторів на конвеєр в Європі.

 

  Старт / стоп: ноу-хау, запчастини, обладнання і сервіс від Bosch

  З кожним роком все більше нових автомобілів в Європі серійно оснащуються системами старт / стоп. Популярність таких систем призводить до підвищення попиту на їх комплектуючі - стартери, генератори, акумулятори. Причому до цих деталей пред'являються підвищені вимоги, вони повинні бути більш потужні, продуктивні і довговічні. Bosch пропонує широкий асортимент як комплектуючих старт / стоп систем, так і діагностичного устаткування для їх обслуговування.