Світлотехніка

 

 

Яскравий приклад найвищої якості: світлотехніка Bosch

 

  Світлотехніка Bosch відповідає найвищим стандартам і пропонує найбільш підходящу продукцію для будь-яких умов застосування.

 

  Додаткові фари Bosch - універсальне рішення для будь-якого автомобіля

  Bosch пропонує широкий асортимент додаткової оптики, що забезпечує оптимальну освітленість і відмінну видимість дороги в будь-яких умовах.

  У широкій програмі додаткового світла Ви знайдете не тільки галогенні і ксенонові фари, але також і рішення зі світлодіодами.

  Різна геометрія світлового потоку. Bosch пропонує додаткові фари з різними світловими профілями: «широким / довгим» і «тонким / довгим».

 

  Більше світла для кращої продуктивності: робочі фари і фари-шукачі Bosch

  Освітлення робочого простору для техніки, експлуатованої в темний час доби або в умовах поганої видимості.

  Bosch пропонує широку програму робочих фар для будь-яких потреб. Робочі фари з широким пучком світла - для освітлення великих площ; для точкового освітлення - фари-шукачі з вузьким пучком світла.

 

  Безпека, на яку можна покластися:

• Широкий асортимент галогенних, ксенонових та світлодіодних фар

• Тривалий термін служби

• Надійний захист від вологи, забруднення і корозії

   Багаторічний досвід, регулярні випробування і строгий виробничий контроль забезпечують високу якість всіх робочих фар Bosch.

 

Ефективне залучення уваги: проблискові маячки Bosch

Незалежно від пропонованих вимог - Bosch пропонує чудові проблискові маячки для вантажних автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, автомобілів швидкої та технічної допомоги, транспортних засобів для комунальних служб і аеропортів.